kolmapäev, 30. mai 2007

viimastest tegemistest

Ega midagi eriti tarka polegi teinud. Esmaspäeval käisime Jardin Canarios.
Viera y Clavijo 27 hektarit hõlmav botaanikaaed on suurim omataoline kogu Hispaanias. Aed on pühendatud Kanaari saarte ainulaadsele endeemilisele taimestikule, muuhulgas leiab siit kaktuste kollektsiooni ja kanaari palmipuu (Phoenix canariensis), mis kasvab maailmas ainult Kanaari saartel (see sama, mille kohta õppejõud ütles, et seda kasvab kindlasti Eestis ka). Botaanikaaed asub 7 km kaugusel Las Palmase kesklinnast ehk siis kusagil Tafira kandis. Seda me teadsime, et ta sealkandis peab kusagil olema. Ja siis mitme küsimise peale lõpuks leidsimegi üles. Muidu oli tore, aga vihma sadas vahepeal ja siis väike väsimus oli ka peal, nii et ma ikka torisesin ja vedasin vahepeal jalgu järgi. Täitsa ime, et Piret mind välja kannatas, sest ma ise ju tahtsin sinna minna :D
Teisipäeval käisin Arquinequinis norrakatele head aega ütlemas. Ja kui hästi läheb, siis näeb neid kunagi minu lõpetamisel või kui ma rikkaks saan, siis saan neile siia külla tulla.

Õhtul käisime Piretiga shoppamas. Otsisime bioloogia õpikuid ja lõpuks saime ka. Ja see raamatupood oli lausa super. Polegi kunagi sellist näinud ja müüjad olid väga väga sõbralikud :)

Siis öösel kella 2 ajal käisin veel viimast korda ujumas. Super äge kogemus ja vesi polnud ka üldse külm, aga tuul oli tugev.

Täna kõndisin ühel tänaval, Liis teab küll :). Hiperdino lähedal on natuke imelik tänav ja siis seal käisime.

Kuna täna on Dia Canaria, siis käisime Alfredo Krausi auditooriumi juures pidustusi ka vaatamas.

Ja siis nüüd läheme tunni aja pärast hiinakasse sööma. Selline pisike viimane õhtusöömaaeg :D

00:55 bussiga San Telmosse ja selat 1:30 lennujaama.

2 kommentaari:

liisu ütles ...

seeee tänav! kuhu minu jalg ei jõudnudki astuda :´(

eng ütles ...

hi! thanks for dropping by the salitype page!

such lovely pictures of places that is a fraction of your beautiful country!

my spanish is limited only to few words.....gracias ave, muchos gracias!